![37bd8594-6df9-4295-af74-5091151c31fb](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/37bd8594-6df9-4295-af74-5091151c31fb-640x853.jpg)
Учні та вчителі Тернопільської школи №28 у межах Всеукраїнського проєкту «Крила» зібрали пластикові кришечки для допомоги нашим захисникам.
Кошти з переробки пластику планують використати для закупівлі дронів на передову. Пишаємось, що маленькі тернополяни та педагоги нашого міста роблять власний вклад та наближають Перемогу нашої держави.
Проєкт триває досі, і кожен може долучитись до ініціативи. Можна принести пластикові кришечки від упаковок харчових продуктів, пляшок для води, соку, молочних виробів тощо у приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи №28.