![416686139_866556028601143_5111050631031498011_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/416686139_866556028601143_5111050631031498011_n-640x361.jpg)
Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб повідомив, що за останній тиждень (з 1 по 7 січня) кількість захворілих на ГРВІ у порівнянні з попереднім тижнем збільшилась на 8,5%.
За останній тиждень кількість захворілих на ГРВІ у порівнянні з попереднім тижнем збільшилась на 8,5% (3569 випадків) . Питома вага дітей до 18 років серед хворих склала 51,4%.
За звітний тиждень госпіталізували 117 осіб, із них 56 дітей.
Зареєстровано 61 випадок захворювання на COVID-19, 7 випадків – у дітей.
За останній тиждень в області не зареєстровано летальних випадків від COVID-19 та грипу. З початку епідсезону зареєстровано всього 12 летальних випадків внаслідок COVID-19.
Проти грипу щеплено 3610 осіб.