додому Головні У Тернопільській області зафіксували падіння уламків ворожих обʼєктів: пошкоджені 25 приватних домогосподарств

У Тернопільській області зафіксували падіння уламків ворожих обʼєктів: пошкоджені 25 приватних домогосподарств

659
Понад 150 ракет та дронів. У ніч на 22 березня ворог завдав масованих атак по українських містах. Сили оборони України знищили 55 шахедів і 37 ракет. У Хмельницькому внаслідок атаки є загиблі та постраждалі, пошкоджені обʼєкти інфраструктури та житлові будинки. У Тернопільській області зафіксували падіння уламків ворожих обʼєктів. Унаслідок цього, пошкоджені 25 приватних домогосподарств.
Ці кадри – наслідки того, як 22 березня росія масовано атакувала Україну ракетами й “шахедами”. Для цього вороги застосовували близько 90 ракет, та понад 60 дронів. Їхніми цілями стали житлові будинки, об’єкти української енергетики, зокрема є влучання і по найбільшій ГЕС України – ДніпроГЕС у Запоріжжі. Під час повітряної тривоги на Тернопільщині зафіксували падіння уламків ворожих обʼєктів. Вони впали та пошкодили 25 приватних домогосподарств. Постраждалих та травмованих не має.

Віктор Устенко, заступник начальника Тернопільської ОВА, каже: “В іншому домогосподарстві цієї ночі через вибухову хвилю пошкоджено вікна та будівлю загалом. Відповідні служби також працюють. Не має по електропостачанню в області надзвичайних ситуацій. Загалом по Україні ситуація складна. Адже за повідомленнями Укренерго, це одна із наймасштабніших атак на нашу енергетичну систему”.

На місці падіння уламків працювали вибухотехніки та спеціалісти інших служб. Відповідні комісії фіксують пошкодження, аби власники помешкань невдовзі отримали компенсацію.

У разі виявлення уламків – жителів Тернопільщини просять телефонувати на лінію 102 або 101. Голів територіальних громад закликають перевіряти наявні укриття на територіях області.