додому Головні У Тернопільській громаді сьогодні попрощалися із загиблими військовими Сергієм Коновалом та Тарасом...

У Тернопільській громаді сьогодні попрощалися із загиблими військовими Сергієм Коновалом та Тарасом Петришиним

494

Вони загинули як Герої своєї країни. У Тернопільській громаді сьогодні – День жалоби за загиблими військовими Сергієм Коновалом та Тарасом Петришиним. Обидва загинули під час виконання бойового завдання поблизу Часового Яру на Донеччині. Цього дня в останню путь у рідному місті їх провели рідні, друзі, побратими та ті, для кого захисники були прикладом мужності, сміливості та справжнього патріотизму. 

Сергій Коновал з позивним “Норд” був командиром 2-ої стрілецької роти 2-го стрілецького батальйону 67-ої окремої механізованої бригади ЗСУ. Його називали “людиною-добром”, за ним йшли та тягнулися інші, кажуть побратими.

“В мене аналогія про нього, як про Шухевича. Це людина, яка була у спорті, в культурі розвинена, громадсько-активна людина. Виховання молоді, зйомка фільмів, бойова робота. Таких бойових офіцерів в ЗСУ більше не буде, на жаль”, – розповів Назар Сарабун, командир роти вогневої підтримки.

“Був сильним командиром. Завжди добивався нового чогось навчитися, хотів в своїй роті чи в батальйоні щось вдосконалити. Він завжди прогресував, щоб в його роті завжди було на вищому рівні”, – поділився “Вінні”, військовослужбовець 2 батальйону ім. Тараса Хаммера 67-ої ОМБР ДУК.

“Це був командир з великої букви. Так само, як і друг “Химера”, – зазначив “Гога”, військовослужбовець 2 батальйону ім. Тараса Хаммера 67-ої ОМБР ДУК.

Тарас “Химера” Петришин був заступником командира Сергія Коновала. Чоловік міг не служити на війні через стан здоров’я, кажуть побратими. Та навіть це не зупинило його, аби мужньо стати на захист своєї держави.

“Химера” – це був воїн з воїнів. Він ніколи не вагався, завжди йшов перший вперед. Він завжди був перший. Завжди хотів бути воїном, як воїн він і загинув”, – розповів його побратим “Вінні”.

“З посади заступника командира батальйону він попросився у бойовий підрозділ заступником “Норда”, аби бути ближче до бойової роботи. І на жаль, разом вони загинули. Третій рік будучи на повномасштабній війни і десять років беручи участь у захисті країни, вони загинули, як герої. Це для нас непоправна втрата”, – додав командир роти вогневої підтримки Назар Сарабун.

Сергія “Норда” Коновала та Тараса “Химеру” Петришина поховали на Микулинецькому цвинтарі у Тернополі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.