![vlcsnap-2021-06-02-14h26m35s425](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/vlcsnap-2021-06-02-14h26m35s425-640x360.png)
У Тернопільській громаді стартував проект, спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу. Через карантинні обмеження та локдауни чимало таких підприємств не змогли ефективно розвиватися чи припинили свою діяльність. Навчитись працювати у нових умовах їм допоможе нова ініціатива, яку втілює міська рада у співраці із громадськими організаціями та за підтримки Уряду Німеччини та Європейського Союзу.