![vlcsnap-2018-03-19-15h13m34s501](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2018/03/vlcsnap-2018-03-19-15h13m34s501.jpg)
У Тернополі відбувся тренінговий проект “Молодіжний лідер Світового конгресу українських молодіжних організацій” для молодих лідерів та активної молоді діаспори, в якій взяли участь молоді діаспоряни з 12 країн: Грузії, Молдови, Литви, Італії, Російської Федерації, Ізраїлю, Словаччини, Румунії, Польщі, Греції, Казахстану та Сербії. Мета проекту – підготувати майбутніх лідерів серед представників молодіжних організацій діаспори.