Головна благоустрій У Тернопіль привезли ще два тролейбуси чеського виробництва

У Тернопіль привезли ще два тролейбуси чеського виробництва

375

У Тернопіль привезли ще два тролейбуси чеського виробництва. Машини не нові, але справні, після капітального ремонту, запевняють тролейбусники. Наразі їх оглядають техніки КП “Тернопільелектротранс” і вже за тиждень нові тролейбуси виїдуть на транспортну мережу міста.

Цими днями два тролейбуси «Shkoda» прибули до Тернополя. Як і попередні роки, «гармошки» КП “Тернопільелектротранс” придбало у міста Чеське-Будейовіце. Після проведення технічного огляду та оформлення всіх документів обидва тролейбуси спочатку пустять по маршруту №2, а згодом їх можна буде побачити й на інших напрямках, де їздять «гармошки».

– Місто наше розширюється, пасажирів збільшується і перевозка пасажирів, і в гармошці більше пасажирів поміщається, ніж в таких одинарних тролейбусах, – говорить начальник служби рухомого складу КП “Тернопільелектротранс” Богдан Бурий.

Повністю перевести Тернопіль на великогабаритний електричний транспорт, ще кілька років тому цю мету вважали недосяжною. Та поступово на тернопільських дорогах кількість гармошок збільшувалась. Нині їх 25. І цього року планують придбати ще кілька.

– В цьому році будуть продовжені роботи по придбанню нових тролейбусів, по будівництву нової тролейбусної лінії. Зараз вже замовили проектну документацію і ми готуємось збудувати нову тролейбусну лінію у напрямку до села Біла, також передбачається оновлення рухомого складу тролейбусів і вже станом на сьогодні два тролейбуси чеського виробництва Шкода прибули в Тернопіль. Це великі тролейбуси, люди називають їх гармошками, тролейбуси вмістимі, після капітального ремонту, у прекрасному стані. Зараз вони проходять розмитнення і вийдуть на тролейбусну мережу міста Тернополя, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Загалом тернополян нині перевозять 55 тролейбусів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here