додому суспільство У Тернопіль привезли ще два тролейбуси чеського виробництва

У Тернопіль привезли ще два тролейбуси чеського виробництва

520

У Тернопіль привезли ще два тролейбуси чеського виробництва. Машини не нові, але справні, запевняють комунальники. За останні місяці міський тролейбусний парк  поповнився п’ятьма тролейбусами. Три з них вже курсують Тернополем на 2, 10 та 11 маршрутах.

Два тролейбуси чеського виробництва сьогодні знаходилися на залізничному вокзалі Тернополя, їх мають розмитнити. Після цього, кажуть в "Тернопільелектротрансі", приблизно за  тиждень, машини вже будуть на підприємстві, де їх оглянуть механіки. На міські маршрути ці тролейбуси виїдуть вже наступного місяця.
 
– Один тролейбус із всім перевезенням, розмитненням та іншими платежами коштує приблизно 230 тисяч гривень. На даний час є 150 тисяч, які вже місяць часу в казначействі, це якраз ті кошти, які ми мали доплатити за ці тролейбуси. Ми були змушені заплатити кошти, які мали дати на зарплату чи податки. Для того все таки щоб ми їх отримали в Тернопіль, оскільки були підписані договори і нам якраз бракувало тих грошей, – розповів перший заступник директора КП "Тернопільелектротранс" Володимир Зелінський.
 
Привезені у Тернопіль тролейбуси не нові, каже Володимир Зелінський і пояснює заміна існуючих старих на повністю нові машини не по кишені міському бюджету. Новий тридверний тролейбус вітчизняного виробництва коштує приблизно 2 мільйони гривень. Тому в Тернополі вирішили оновлювати автопарк чеськими тролейбусами, не новими, проте після капітального ремонту. Такі машини коштують більше 200 тисяч. Місто такої техніки потребує. Сьогодні тернопільськими дорогами курсує близько 50 тролейбусів. До кінця 2015 року електротранспорт планують оновити.
 
TV-4