додому духовність У Тернопіль привезли Хрест та Ікону Світового Дня Молоді, які святий Іван...

У Тернопіль привезли Хрест та Ікону Світового Дня Молоді, які святий Іван Павло II подарував для молоді усього світу

438

vlcsnap-2014-09-16-11h41m29s209У Тернопіль привезли Хрест та Ікону Світового Дня Молоді, які святий Іван Павло II подарував для молоді усього світу. З Благословення Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, в Україні вперше відбувається проща Хреста та Ікони Світових Днів Молоді. Святині перебуватимуть у парафіях Української Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков з 6 вересня до 4 жовтня.

Хрест, який у 1984 році подарував молоді світу святий Іван Павло II та Ікона, подарована ним у 2003 році, вперше перебуває в Україні. Хрест та Ікону уже зустрічала молодь Львова, Жовкви, Дрогобича, Ужгорода, Мукачевого, а в неділю, 14 вересня, святині  привезли у Тернопіль.

– Папа Іван Павло ІІ був відомий тим, що дуже любив молодь. Ще як був священиком, а потім єпископом, він виїжджав з молоддю на озера, на відпочинок, розмовляв з ними багато, мав такий підхід до молоді він вимагав багато від них, але не дуже критикував. Багато не розуміли того, казали, чого він так ставиться, ніби не знає що вони грішать, але він хотів показати, що має надію, що молодь є тою надією, – розповідає настоятель парафії Воскресіння Господнього РКЦ отець Андрій Малиг.


У Тернополі святині перебувають впродовж двох днів 14-15 вересня. А в Україні до четвертого жовтня. Потім здійснюватимуть паломництво у Молдові, Румунії, Угорщині, Словаччині та Чехії. Далі символи світового Дня молоді прибудуть до Польщі. Там у липні дві тисячі шістнадцятого року відбудеться тридцять перший Світовий День Молоді – зустріч молоді з Папою.