додому Новини У Святого Миколая українці цього року просять зброю і миру шляхом перемоги

У Святого Миколая українці цього року просять зброю і миру шляхом перемоги

1424
Українським духом переповнене і відзначення Дня Святого Миколая, українці цього року нарекли святого “головним волонтером країни”. Цього року свято почалося не дуже весело – із нічної атаки ворожих дронів-камікадзе.
То що ж сьогодні шукали під подушкою українці? Чого ми хочемо найбільше? Зброї, перемоги та миру. Напередодні Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний у інтерв’ю заявив: “Я знаю, що можу перемогти цього ворога. Але мені потрібні ресурси: 300 танків, 600-700 БМП, 500 гаубиць”. Українці почули генерала та просять зброю у Миколайчика та країн НАТО.
Соцмережі рясніють повідомленнями: Ми, українці, були чемними цього року. Святий Миколаю! Ти сам бачиш: ми цей рік були надзвичайно хорошими хлопчиками і дівчатками, з ворогами поводились так погано, як лише могли собі дозволити. Тому принеси нам те, що просить генерал Залужний. Принеси Миколай ППО, І до нього звичайно ракет. Аби врешті здолали ми зло, Та “зламали” рашизму хребет. Свято наближається – ЗСУ просувається.
Діти просять, щоб швидше закінчилася війна і їхні батьки повернулися додому. Матері просять, щоб їх сини та доньки повернулися живі та здорові. Збройні Сили України просять сучасного, потужного озброєння. А ми всі, українці, просимо найголовнішого — миру шляхом перемоги.