додому духовність У суботу в Тернопіль привезуть чудотворну ікону Манявської Пресвятої Богородиці

У суботу в Тернопіль привезуть чудотворну ікону Манявської Пресвятої Богородиці

581

Завтра, 21 грудня, в Тернопіль привезуть чудотворну ікону Манявської Пресвятої Богородиці. Святиня – з монастиря, що на Івано-Франківщині, який ще називають другим Афоном, твердинею православ’я. До Чудотворної ікони можна буде приступити в храмі ікони Божої Матері "Скоропослушниці", що на вулиці Довженка на Східному масиві Тернополя.

Історія Чудотворної мироточивої ікони Манявської Пресвятої Богородиці бере свій початок з Афону. Написав її в 1788 році монах і передав святиню в Нофоафонський монастир у Грузії. В 1930-х роках, в часи переслідувань церков, архимандрит монастиря, аби вберегти ікону Манявської Пресвятої Богородиці, передав її іншому монаху. Одного разу Пресвята Богородиця з'явилася монаху і заповіла відвезти ікону в український Афон. Так на початку двадцять першого століття святиня прибула в Україну. Монах довго шукав, де ж знаходиться український Афон, Богородиця спрямувала його на Івано-Франківщину, в Манявський монастир, з'явилася йому увісні і сказала: "Я тут вдома, залишай мене тут".

У суботу, 21 грудня о 16 годині Манявську ікону привезуть в церкву ікони Божої Матері "Скоропослушниці", що на вулиці Довженка в Тернополі. Святиня перебуватиме там до 1 січня, щодня в храмі служитимуть літургії та акафісти.

Отець Володимир, настоятель церкви ікони Божої Матері "Скоропослушниці" в Тернополі УПЦ КП: "З 1 до 7 січня ікона буде перебувати в храмі святого апостола Андрія Первозванного, що на вулиці Бродівській. І вже на всі свята ікона знову повернеться до нашого храму і включно до 14 січня, як і минулого року, вона перебуватиме в нас в храмі".

 Під час перебування чудотворної мироточивої ікони Манявської Пресвятої Богородиці в Тернополі минулого року було чимало див, каже отець Володимир.

Отець Володимир, настоятель церкви ікони Божої Матері "Скоропослушниці" в Тернополі УПЦ КП: "Четверо людей зцілилося, в середу і п'ятницю був від ікони надзвичайний духмяний запах. Всі люди це відчули на собі, що сама Богородиця приходила до храму і благословляла народ".

Храм ікони Божої Матері "Скоропослушниці" буде відкритий щодня з 8 ранку до 22-ї. Кожен охочий з вірою в серці може прийти помолитися до ікони Манявської Пресвятої Богородиці та просити зцілення не тільки тілесного, а й духовного.