додому Новини У стінах церкви “Хліб життя” волонтери проводять зустрічі для дружин і матерів...

У стінах церкви “Хліб життя” волонтери проводять зустрічі для дружин і матерів загиблих воїнів

355

Підтримати жінок, які втратили близьких на війні. З такою метою у стінах церкви “Хліб життя” волонтери проводять зустрічі для дружин і матерів загиблих воїнів. В програмі заходу – концерт, майстер-класи, фуршет, і найголовніше – тепле спілкування. Такі зустрічі проводять раз на місяць. Як усе відбувалося цього разу, знає Назарій Голуб.

Анна Войтенко до початку повномасштабного вторгнення жила разом із родиною в Донецькій області. Після початку великої війни їй вдалося виїхати на безпечнішу територію до старшого брата. Однак, мама Ані ще три місяці перебувала в окупації у Волновасі, а зараз сім’я вже більше року мешкає у Тернополі. Вітчим дівчини був військовим.

“Дуже хороша людина була, він до війни працював в ремонті взуття, дуже добре його робив”, – згадує Анна.

Олег Всемирний у 2015 році пішов добровольцем до лав Збройних Сил України. В 2022 чоловік був парамедиком та служив у третій штурмовій бригаді групи “Айдар”. Сьогодні його доля невідома.

“Він їй вдень подзвонив, сказав, що їх взяли в кільце що він виїжджати не буде, бо поранений в руку і хлопців кидати не буде. Після того з ним зв’язок повністю обірвався. Як розказували мамі, ті хто виїхали, там були “вагнерівці”, нікого у полон не брали. Скоріш за все, він загинув”, – розповіла нам Анна.

Анна разом із мамою відвідує зустрічі дружин та матерів загиблих воїнів. Організовують такі заходи волонтери церкви “Хліб життя”. Щоразу на учасників чекають концерт, різні майстер-класи, фуршет і найголовніше – спілкування.

“Не кожна людина, переїхавши з іншого міста, може знайти собі якусь віддушину від того всього, щоб з кимось спілкуватися,  щоб були люди якісь знайомі. А так ти приходиш на такі заходи, спілкуєшся з людьми і якось відходиш від своїх проблем, тобі від цього легше стає”, – додала Анна.

“Кожного разу це такий момент маленької радості серед сірих буднів, вони отримують позитивні емоції, підбадьорення після майстер-класу. Вони в захваті, бо кожного разу для них це щось цікаве, нове, можливість створити щось своїми руками і найбільше  – це спілкування”, – зазначила Тетяна Васенда, співорганізаторка зустрічей для дружин і матерів загиблих воїнів.

Організатори розповідають: проводять такі душевні зустрічі раз на місяць. Щоразу доєднуються до 30 нових учасників. Окрім програми заходу, кожна учасниця отримує гуманітарну допомогу, а це продуктові набори та комплекти для гігієни.