додому Новини У Шляхтинцях відбувся вечір, присвячений вшануванню пам’яті Тараса Шевченка

У Шляхтинцях відбувся вечір, присвячений вшануванню пам’яті Тараса Шевченка

786

У Шляхтинцях Тернопільського району відбувся вечір, присвячений вшануванню пам’яті Тараса  Шевченка.  Традиція вшановувати пам’ять поета у березні в нашому краї існує давно. Не оминули увагою таку подію і  мешканці села Шляхтинці.

У сільському клубі Шляхтинців людно та звучить пісня “Реве та стогне Дніпр широкий”, її слова багатьом знайомі ще зі школи, бо взяті із поезії Тараса Шевченка. Мешканці села і навколишніх сіл прийшли у клуб аби послухати поезій, пісень та віддати шану поету.

– Це перший концерт на території об’єднаної громади до святкування Шевченківських днів. Восьмого числа ми будемо покладати до пам’ятника Шевченка квіти, теж всією громадою, але нині побували на концерті і вийшли звідти з таким великим піднесенням. Це піднесення дало нам наша активна молодь, і не лише молодь, а взагалі активні люди, які зуміли донести в наші серця любов, поновити і збагатити любов до своєї України, до свого Кобзаря, – говорить сільський голова Байковецької об’єднаної територіальної громади Анатолій Кулик.

Розважали глядачів і згадували творчість поета як дорослі, так і молодь. Вони декламували вірші, співали пісні і розіграли уривок із поеми “Катерина”. Свято влаштував колектив села Шляхтинці, під керівництвом Степана Матковського.

Детальніше про свято дивіться у програмі Галини Мацейків “Сільський календар” у неділю, 12 березня.