
Зануритися в атмосферу минулого та доторкнутися до нашої історії. У селі Великий Ходачків поблизу Тернополя працює етнопарк “Агроленд” — унікальний агротуристичний центр, що вже понад три місяці тішить відвідувачів з різних регіонів України. Автентичні хатини мешканців Волині, Опілля та Поділля кінця ХІХ — початку ХХ століття, лемківська світлиця, давня лісопильня, музеї фарфору, скла, вишитих картин, преси й друкарства — кожна локація це спроба не просто зберегти, а й відчути минуле.
“Наш агротуристичний центр створений абсолютно для всіх поколінь. Це від малесеньких відвідувачів, які надзвичайно полюбляють дрібнішу птицю, кізочок, корівок. І старші захоплюються також. Деякі відчувають себе, як в дитинстві”, – розповідає керівниця агротуристичного центру “Агроленд” Зоряна Заяць.
Також серед родзинок “Агроленду” — єдина в Україні контактна ферма екзотичних порід великої рогатої худоби. Тут можна побачити азіатського буйвола, джерсеїв, голштинів, угорських сірих, шотландських гірських корів. А ще — облаштований живий куточок із різними тваринами. Усе — максимально близько й доступно: їх можна годувати, спостерігати, фотографувати. Це місце, яке однаково захоплює і дітей, і дорослих.
“Також для малесеньких відвідувачів в нас є красиві локації. На сьогоднішній день ми відкрили другу лінії дитячого майданчика, де наші маленькі відвідувачі можуть погратися і провести свій час”, – зазначає Зоряна Заяць.
У парку також організовують майстер-класи з традиційних ремесел для дітей, а екскурсії, які проводить етнологиня, дозволяють відвідувачам краще зрозуміти побут і культуру різних регіонів України. Завершити візит можна в затишному куточку з домашньою випічкою. Тут подають крафтовий хліб і найрізноманітніші булочки. Так, “Агроленд” стає частиною нової туристичної мапи Тернопільщини.
У найближчих планах — відкриття сироварні, драйвленду зі старовинною сільськогосподарською технікою, музею Трипілля та низки інших локацій. Відвідати етнопарк можна у селі Великий Ходачків щодня з 10 до 17:00.
*на правах реклами