![360124644_676650104502613_2486980503228082172_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/360124644_676650104502613_2486980503228082172_n-640x642.jpeg)
У селі Добривляни, що неподалік Заліщик, молодь створила великий мурал. Він є символом історії села.
На центральному малюнку зобразили легенду про Уляну, заможну жінку, яка проживала колись у Добривлянах. За легендою, вона все життя допомагала людям та дбала про бідних, згодом село назвали на її честь.
“Ліворуч зображено історичний факт про церкву, яку у 1767 році води Дністра принесли у село під час повені. Через деякий час приїхали люди з Прикарпаття та забрали її назад, але історія повторилася. Через два роки дерев’яна церква знову опинилася у Добрівлянах. На тому місці жителі села вирішили поставити каплицю”, йдеться на сторінці Заліщицької міськради.
Праворуч від центру зображено дійство на Купала. У 2000-х рокахі щороку проводився фестиваль “Купальські мелодії Добрівлян”. На цю колоритну подію приїжджали люди з усієї України. Організатором фестивалю був Мирослав Лугофет, на муралі написані рядки з його пісні.
Значущим символом муралу є виноград. До 1939 року Добрівляни були центром виноробства. Щороку тут проводили традиційне свято «Винобрання, на яке приїжджали з усієї
тодішньої Польщі.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/347584698_676649051169385_486555009452970126_n-1024x1024.jpeg)
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/358136881_676650087835948_896179980629748051_n-1008x1024.jpeg)
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/360083744_676650167835940_8063808263455183096_n-1010x1024.jpeg)
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/360114192_676650247835932_1646055278730319237_n-1011x1024.jpeg)
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/360124644_676650104502613_2486980503228082172_n-1021x1024.jpeg)
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/361088324_676650317835925_675464407735790082_n-1008x1024.jpeg)