додому Головні У селі Гуштин Борщівського району потонув рибалка

У селі Гуштин Борщівського району потонув рибалка

1219

Рибалка потонув на Тернопільщині. Він пішов під лід на ставі у селі Гуштин Борщівського району. Рятувальники наголошують, аби мешканці області не ризикували власним життям та у жодному разі не випробовували кригу на міцність. Це може закінчитись трагічно. З початку року на водоймах України загинуло близько півсотні осіб.

Нещасний випадок стався у селі Гуштин Борщівського району. Місцевий мешканець пішов рибалити і не повернувся.

– Пішов чоловік на рибалку 62-го року народження і його не стало. В суботу подзвонила міліція на рятувально-водолазну станцію, мої працівники виїхали на даний ставок в с. Гуштин і було піднято з дна озера тіло даного рибалки, – розповідає начальник водолазно-рятувальної служби в Тернопільській області Василь Козак.

Трагедія сталась на місцевому ставку. Рятувальники кажуть, що ймовірно, чоловік пробував вибратись на кригу, ще деякий час тримався на поверхні води.

– Приїхали хлопці, бачили, що було декілька проломів. Ну і добиралися до того місця, дошки ложили, по дошках добиралися до того місця, в одному місці не було, в другому, аж в третьому найшли його, – каже Василь Козак.

Цей випадок – перший в області за зимовий період. За статистикою Державної служби із надзвичайних ситуацій усього з початку року на водоймах України вже загинуло 46 людей, з яких шестеро дітей. І хоч температура повітря вже другий тиждень плюсова, рибалки до сьогоднішнього ранку не цурались рибалити на кризі. Трьох зі сторони Кутківецького лісу та ще кількох із каналу намагались “зігнати” працівники рятувально-водолазної служби. Вже ближче до обіду на ставі немає нікого. Чоловіки із вудками йдуть набережною, шукаючи, де сісти. Хтось – уже вмостився під весняним сонечком та чекає улову.

На Тернопільському ставі сьогодні патрулював катер на подушці державної служби із надзвичайних ситуацій. Рятувальники застерігають: на кригу виходити зараз категорично заборонено, адже це може закінчитись трагічно.