додому Новини У селі Білобожниця попрощалися з Олегом Барною

У селі Білобожниця попрощалися з Олегом Барною

1912

Він був великим українцем та справжнім патріотом, який віддав своє життя за батьківщину. Так про Олега Барну відгукуються його рідні, друзі, знайомі, які прийшли провести Героя в останню путь в його рідній домівці – в селі Білобожниця.

У мирному житті Олег Барна був вчителем математики та фізики, громадсько-політичним діячем, правозахисником, народним депутатом 8 скликання. Та все змінила війна. У 2014 році Олег Барна пішов служити добровольцем у зону АТО на Донбасі. Військову справу продовжив і після повномасштабного вторгнення у 68-й окремій єгерській бригаді імені Олекси Довбуша.

Олег Барна загинув сімнадцятого квітня від кульового поранення в шию. Захисник не дожив один день до свого 56-го дня народження.

Того ж дня Тернопільщина також попрощалася і з побратимом Олега Барни, 31-річним командиром бойового єгерського взводу тернополянином Валерієм Дороховим, який загинув під час виконання бойового завдання. Світла пам`ять і вічна шана усім Героям України, які безстрашно та самовіддано захищають державність України.