додому Новини У селі Баворів, Великогаївської громади повністю відремонтували та утеплили фасад одного із...

У селі Баворів, Великогаївської громади повністю відремонтували та утеплили фасад одного із корпусів школи

507
У селі Баворів, Великогаївської громади повністю відремонтували та утеплили фасад одного із корпусів школи. Окрім цього, до початку навчального року у школі повністю оновили харчоблок, зокрема закупили нові меблі та кухонний посуд. Відтак, у покращених умовах навчаються 125 учнів, серед яких і діти із прифронтових територій України. Як функціонує сільська школа в умовах війни – дивимось.

Нещодавно у селі Баворів, Великогаївської громади завершилися ремонтні роботи з утеплення фасаду школи. Окрім цього, напередодні нового навчального року повністю оновили харчоблок, а також закупили нові меблі та кухонний посуд.

Микола Костик, директор Баворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України Романа Гаха, коментує: “Разом із капітальним ремонтом нашої кухні та їдальні це коштувало 3 мільйони 680 чи 690 тисяч, що сприяло, до речі, якіснішому харчуванню 1-4 класів та учнів різноманітних категорій типу ВПО, інваліди, напівсироти”.

В освітньому закладі навчається 125 дітей, восьмеро з них – доєдналися до школи із прифронтових територій України. Одна із них – Діна Козюпа із Херсонщини.

Діана Козюпа, учениця Баворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України Романа Гаха, ділиться: “Мені тут добре, я приїхала сюди ще рік назад, тому вже адаптувалася, дуже добре. Я рада, що ми виїхали, це було дуже нелегко, насправді.”

Школярка розповідає, у нашому краї почувається у безпеці. Тут вона знайшла багато друзів, з якими весело проводить вільний час. Приїхала Діна у Баворів разом із мамою та сестрою.

У корпусі початкової школи номер 2, окрім навчальних класів, є і сільський клубу, який відіграє роль актового залу освітнього закладу. У 2021 році тут зробили капітальний ремонт приміщення, адже був він у жахливому стані, розповідає директор. Виділив гроші на оновлення місцевий аграрій.

Микола Костик, говорить, ремонт сільського клубу був необхідний. Діти після уроків займаються там художньою діяльністю, а також організовують святкові заходи.