![thumb_162252_800_600_0_0_auto](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/thumb_162252_800_600_0_0_auto-640x386.jpg)
За допомогою до працівників поліції звернулася 39-річна жителька Тернопільського району. Жінка повідомила, що в одному із месенджерів їй прийшло повідомлення про те, що родичі захисників, які загинули на війні, можуть отримати матеріальну виплату в сумі 7000 гривень.
Для отримання допомоги потерпіла перейшла за посиланням, яке було вказане в оголошенні. Подала заявку, ввела особисті дані та реквізити банківських карток. Після цього з усіх її рахунків списалися кошти, а це понад 51 тисяча гривень.
Правоохоронці вкотре наголошують, що будь-яку інформацію потрібно уточнювати лише в офіційних джерелах, не переходити за сумнівними посиланнями та в жодному разі не вводити конфіденційні дані, які стосуються електронних гаманців.