додому суспільство У різдвяній шопці на Театральному майдані народилось 2 ягнят

У різдвяній шопці на Театральному майдані народилось 2 ягнят

542

Двоє ягнят – чорне та біле – народились у різдвяній шопці на Театральному майдані Тернополя. Першими їх побачили тернополянки. Саме вони і повідомили в міську раду про це.

Різдвяну шопку на Театральному майдані міста живі вівці прикрашали впродовж останніх кількох років. Тварини – одного з підприємств області. І цього року власник люб'язно погодився поселити овець у різдвяній шопці, не підозрюючи про майбутнє поповнення. Маленькі овечки народились 17 січня. Першими їх побачили тернополяни і повідомили у міську раду.

Тернополянин: "Народились ягнятка маленькі, я їх бачив, вони ще маленькі, їх відкривати ще не можна, завтра можна буде!.

Діти: "Я побачив, що в нашіій шопці щойно народилось двоє маленьких ягняток".

Поки що ягнята будуть у шопці, за ними доглядають працівники "Об'єднання парків". Вже сьогодні сюди привезли достатньо сіна та їжі. 20 січня шопку розберуть, а усіх овець віддадуть їх власнику.

Катерина Калуш, начальник відділу зв'язків з громадськістю Тернопільської міської ради: "Ми вважаємо, що це дорбрий знак – Боже благословення. Наше місто буде процвітати та розвиватись, бо це дійсно добра подія, мені, наприклад, невідомі якісь такі випадки, щоб отак на відкритій території в мороз".