додому Новини У рідному Тернополі “Нива” приймала футбольний клуб “Полтава” – поразка 0:1

У рідному Тернополі “Нива” приймала футбольний клуб “Полтава” – поразка 0:1

562

vlcsnap-2015-09-21-15h36m18s82Безвиграшна серія “Ниви” продовжується. У рідному Тернополі “Нива” приймала футбольний клуб “Полтава”. Долю матчу вирішив єдиний гол, який господарі пропустили у першому таймі. Поразка – 0:1

Зі старту матчу “Нива” змусила полтавчан оборонятися, та попри володіння м’ячем і, здавалося б, ситуацією, до справжньої гостроти біля воріт суперника не доходило. Удари здалеку результату не приносли. “Полтава” вдало оборонялася й у більшості не атакувала, проте відкрити рахунок судилося саме їй. На 40-й хвилині гравці “Ниви” дозволили вдарити Анатолію Масалову, рикошетом від Тараса Дурая м’яч влетів у кут воріт, до якого голкіпер вже не дотягнувся. “Нива” відповіла атакою, проте до удару справа не дійшла, відтак на переву команада пішла програючи.

У другому таймі “Нива” намагалася відігратися, щоправда до небезпеки дійшло вже ближче до кінця матчу. Забивати міг Андрій Фаюк, але сили і точності удару для голу в цьому епізоді у нього не вистачило. У цій же атаці арбітр не побачив ймовірної гри рукою полтавського захисника. У доданий час “Нива” ще мала спробу вирвати нічию, втім, атака завершилася жовтими картками для емоційних господарів. Фінальний свисток засвідчив поразку “Ниви” 0:1.

Наступний матч “Нива” зіграє за тиждень, 28 вересня, на виїзді, проти харківського “Геліоса”. Тим часом зелено-жовті залишаються на останній турнірній сходинці.