додому Новини У річницю Революції гідності обласна влада пропонує провести День звіту про зроблене...

У річницю Революції гідності обласна влада пропонує провести День звіту про зроблене для Української держави

386

revoljutzija«Український відлік» пропонують запровадити тернопільські чиновники. Таку назву носитиме своєрідний звіт влади перед людьми, суспільний діалог з представниками громадських організацій, учасниками Революції Гідності та антитерористичної операції, активістами волонтерського руху, науковцями. Проводити його в області планують щороку 21 листопада, йдеться у дорученні голови Тернопільської облдержадміністрації.

Саме цього дня у 2013-му році українці вийшли на “Євромайдан”. На днях минає рік з часу перших протестів, проте дата 21 листопада відтепер стане пам’ятною для українців. Вона запустила відлік “Революції гідності” і не може бути забутою. З пропозицією підтримати ідею щорічного загальноукраїнського круглого столу під назвою «Український відлік» голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк звернувся до Президента України.

– Ми пропонуємо, щоб 21 листопада стало датою звітів всіх людей, які мають владні повноваження депутатів, владоможців, представників державної влади, органів місцевого самоврядування. Це буде день звіту про те, що ми зробили для української держави, що ми вклали за той період з дня протестних акцій 21 листопада в зміцнення нашої обороноздатності, економіки, в цілому держави, – каже заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра.