додому суспільство У разі сильних морозів на Тернопільщині обладнають спеціальні пункти обігріву та харчування

У разі сильних морозів на Тернопільщині обладнають спеціальні пункти обігріву та харчування

497

Українські синоптики прогнозують поступове пониження температури впродовж наступних двох тижнів. Про це під час брифінгу повідомив директор Гідрометеоцентру Микола Кульбіда. Різкого переходу до зимової погоди не буде. Спочатку будуть вранішні морози, а вдень все ще буде плюсова температура.  Вночі підморозить до -5. В разі значного похолодання до 10-15 градусів морозу на Тернопільщині обладнають спеціальні пункти обігріву та харчування, кажуть в територіальному управлінні МНС у Тернопільській області. Минулого року до таких пунктів звернулося більше 500 людей.

Від переохолодження минулого року на Тернопільщині померло 11 людей. У територіальному управлінні МНС в Тернопільській області кажуть: як показує практика, пункти обігріву вкрай необхідні.
 
– Ми такі пункти обігріву розгортаємо по всій області. Минулого року їх було 45. Це як правило в фельдшерсько-медичні пункти, лпри районних лікарнях виділяли окремі палати, такі стаціонарні пункти обігріву були в кожному населеному пункті. Відповідно проводилася агітаційно-масоіва робота, людям розказували, де вони можуть обігрітися, – розповів начальник Територіального управління МНС України у Тернопільській області Євген Лукавий.
 
Організують на Тернопільщині й пересувні пункти обігріву.
 
– У нас є пересувні пункти обігріву на важких автомобілях: ЗІЛ-131, Камазах,. Ми виїжджаємо на місця, розпалюємо буржуйки в тих автомобілях, готуємо час, щоб людей обігріти в таких складних умовах, – каже Євген Лукавий.
 
Спеціальні пункти обігріву, де люди зможуть не лише поїсти, погрітися, а й отримати першу медичну допомогу на Тернопільщині розгортатимуть при температурі повітря нижчій 10-15 градусів морозу.
 
TV-4