додому благоустрій У понад мільйон гривень обійдеться капітальний ремонт тротуару, що знаходиться між 16-тою...

У понад мільйон гривень обійдеться капітальний ремонт тротуару, що знаходиться між 16-тою школою та педуніверситетом

587

Понад мільйон гривень вартує капітальний ремонт тротуару, що знаходиться між шістнадцятою школою та педуніверситетом. Завершити його планують вже до Великодня.

У Тернополі триває ремонт тротуарів. Наразі продовжують вмощувати бруківкою ділянку на масиві Дружба, яка з’єднує котельню, 16-ту школу, Педуніверситет і виїзд до вулиці Просвіти.

– Це одночасно і пішохідна ділянка і проїжджа частина. Загальний об’єм робіт – близько тисячі квадратних метрів. Ремонтуються повністю бордюри, ремонтується повністю проїжджа частина і ставляться елементи фігурного мощення. Також зроблене водовідведення води, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Обираючи цю ділянку для роботи, у міськраді врахували побажання місцевих мешканців та депутатів округу.

– Ми мали дуже багато скарг, звернень від мешканців, учнів шкіл, батьків про те, що неможливо ходити, бо це єдина пішохідна ділянка, яка з’єднує бульвар Просвіти і є зараз логічним продовженням, – каже Сергій Надал.

Загальна вартість робіт по цьому об’єкту становить близько мільйона трьохсот тисяч гривень. Планується що вже до Великодня ремонт тут завершать. Загалом до титульного списку капітальних ремонтів цьогоріч увійшло 17 тротуарів у різних куточках міста. Вони вже відремонтовані на вулиці Глиняній, Лозовецькій, Новий Світ. Роботи тривають також на вулицях Білецька, Танцорова, Острозького.