додому Головні У помешканні сім’ї Будних із Тернополя протікає дах і не працює водостічна...

У помешканні сім’ї Будних із Тернополя протікає дах і не працює водостічна труба

996

У помешканні сім’ї Будних із Тернополя протікає дах і не працює водостічна труба. Через це у помешканні “оселилась” цвіль, а під час зливи одну із кімнат заливає водою. Тернополяни скаржаться, на ремонт чекають вже 2 роки, проте щоразу у комунальників знаходяться нові відмовки. Подробиці конфлікту з’ясовувала наша знімальна група.

Микола Будний мешкає у Тернополі на вулиці Руській, 43 разом із дружиною та сином. Вже кілька років у їхньому будинку протікає дах і не працюють зливові труби. А коли на вулиці падає дощ, у пані Тамари розпочинається квест із відрами.

-Кожну зливу я мушу бути дома, бо черпаю воду. В кладовці по 5 відер води. І вони прекрасно всьо то знають.

Своїми силами тернополяни унеможливили потрапляння води у свою домівку. Але від того, що зливові труби не працюють, у помешканні грибок, скаржиться сім’я. Ще з 2016 року Микола Будний намагається владнати проблему у будинку. Каже, мало не щодня телефонував до комунальників та писав чимало заяви на ремонт покрівлі. На що ще у минулому році тому отримав позитивну відповідь. Проте, ані у 2017, ані цьогоріч ремонтники так і не приходили, нарікає Микола Будний.

Керівник житлово-комунальному підприємства розповідає: ремонт даху на вулиці Руській постійно відкладають через припарковані навколо будинку автівки. Михайло Дереворіз запевнив: черговий виїзд на вулицю Руську, 43 запланували на п’ятницю, 5 жовтня. “Провінційні вісті” триматимуть ситуацію на контролю.