додому Головні У поліції озвучили версії нападу на екс-депутата Тернопільської міськради Ігоря Турського

У поліції озвучили версії нападу на екс-депутата Тернопільської міськради Ігоря Турського

692

У поліції озвучили версії нападу на екс-депутата Тернопільської міськради Ігоря Турського. Серед основних – політична і громадська діяльність. Нагадаємо, 22 лютого після обіду у центрі Тернополя Ігор Турський отримав  ножове поранення у стегно, після чого був госпіталізований у лікарню. Життю і здоров’ю чоловіка отримана травма зараз не загрожує. Щодо нападу, то він був спланований детально, кажуть правоохоронці і звертаються до усіх можливих очевидців події, які були поблизу у той час і можуть допомогти у ході розслідування. 

Момент нападу на екс-депутата міської ради Ігоря Турського зафіксувала камера на Театральному майдані. На відео можна розгледіти, як чоловік у чорному зіштовхується з потерпілим і біжить далі. Це сталось неподалік 3 школи, 22 лютого після обіду, коли Ігор Турський йшов забирати дитину з уроків. З ним був інший екс-депутат Іван Сороколіт.

– В той момент ні він, ні я не зрозуміли, що відбулося, зрозуміли ми через секунд 7-10. Спочатку було таке відчуття, що він з кимось просто зіштовхнувся, але почав кривати, почав триматися за ногу, – розказує друг Ігоря Турського Іван Сороколіт.

Очевидно, розгледіти обличчя нападника Іван Сороколіт не міг, все сталося дуже швидко і несподівано.

Хто напав посеред білого дня у центрі міста на екс-депутата досі невідомо, кажуть у поліції. Подію внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань за статею “Хуліганство, спричинене групою осіб”. Поки що розглядають кілька версій.