![Без названия](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/bez-nazvanyia-2.jpg)
Підволочиські правоохоронці затримали жителя Тернопільського району за вчинення грабежу.
Співробітники відділення поліції №5 Тернопільського районного управління поліції підозрюють у відкритому викраденні чужого майна мешканця Теребовлянської громади. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Про це повідомили в поліції Тернопільської області.
Про злочин правоохоронцям повідомив неповнолітній житель Хмельницької області. Він розповів, що у Підволочиську неподалік автобусної станції до нього підійшов невідомий та вирвав з рук мобільний телефон. Після цього зловмисник зник у невідомому напрямку.