додому Новини У Підгороднянській громаді запрацював ЦНАП у форматі “Дія. Центр”

У Підгороднянській громаді запрацював ЦНАП у форматі “Дія. Центр”

456
Максимально наблизити та зробити доступними послуги для людей. У Підгороднянській громаді запрацював ЦНАП у форматі “Дія. Центр”. Мешканці громади зможуть отримати у центрі 272 адміністративні послуги, серед яких також є послуги для ветеранів. Більше – у сюжеті далі.

Дія Центри – мережа місць, де можна без черг, без біганини і без зайвих довідок отримати всі необхідні адміністративні послуги продовжує розширюватись. Відтепер такий сервіс запрацював і у Підгороднянській громаді. Його особливість в тому, що за один візит людина може вирішити одразу кілька запитів.


Віктор Устенко, заступник начальника Тернопільської ОВА, каже: “Ти прийшов, зареєструвався в електронну прозору чергу, зібрав відповідний пакет документів, підійшов до фахівця, а ми поспілкувалися, фахівці тут працюють дуже якісно підготовлені, які розуміють і надають кваліфіковані послуги. І через певний проміжок часу отримав відповідь на своє звернення. Не відписку, а фактично відповідь те, з чим приходив і отримав – ти можеш це зробити чи не можеш зробити”.

Новий ЦНАП обслуговуватиме близько 7 тисяч людей з семи населених пунктів. Мешканці громади вже давно чекали на відкриття такої локації. Адже найближчий центр надання адміністративних послуг – у Тернополі.

В Тернопільській області це вже чотирнадцятий центр у форматі “Дія.центр”. Мешканцям Підгороднянської громади будуть доступні 272 адміністративні послуги. Надавати їх якісно та швидко допомагатимуть шестеро працівників

Найбільш актуальними серед них є зняття і реєстрація місця проживання, адміністративні послуги соціального харастеру, будівельні послуги, земельні та багато інших, з якими звертаються жителі нашої громади.

Загалом на сьогодні в Тернопільській області функціонують п`ятдесят п`ять ЦНАПів та сто тридцять дев`ять віддалених робочих місць, які під час війни працюють як Центри турботи з надання консультаційної допомоги для внутрішньо-переміщених людей.