![inner](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/inner-640x361.jpeg)
У Підгаєцькій громаді можна безкоштовно пройти протезування. Там триває безкоштовне забезпечення протезно-ортопедичними виробами.
У міській раді повідомили, що у рамках державної програми ТОВ «АВАНТІ ТРЕЙД» надає послуги з виготовлення та безкоштовного забезпечення сучасними протезно-ортопедичними виробами осіб з інвалідністю.
“Послугу отримати можуть цивільні та військові, які мають ампутацію нижніх кінцівок, через ЦНАП. Більш детальна інформація доступною буде згодом”, – розповіли у міськраді.
Детальніше про протезування можна дізнатися за номером телефону: 096 912 84 71 (Андрій).