![vlcsnap-2022-01-10-16h27m30s019](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/vlcsnap-2022-01-10-16h27m30s019-640x360.jpg)
У перші дні нового 2022 року синоптики зафіксували найтепліші дві доби в історії області. Тернопільські синоптики кажуть, востаннє цей температурний рекорд був побитий у 1946 року. А вже від сьогодні погода в області стає нестабільною і непередбачуваною. У найближчих дві доби стовпчики термометрів опустяться до майже двадцяти градусів морозу. Такі мінливі погодні умови тернополяни і мешканці області спостерігатимуть впродовж усієї зими.