Головна Новини У парку Нацвідродження з’явилось нове футбольне поле та вуличні тренажери

У парку Нацвідродження з’явилось нове футбольне поле та вуличні тренажери

578

vlcsnap-2015-10-30-14h02m11s225У Тернополі облаштували ще два спортивних майданчики з антивандальними тренажерами. Один із них – поблизу Співочого поля у парку «Національного відродження». Поруч зі спортмайданчиком за гроші інвестора збудували і футбольне поле зі штучним покриттям. Пограти у футбол тут можна щодня, згодом територію обладнають камерами відеоспостереження.

Нові антивандальні вуличні тренажери встановили у парках «Топільче» (біля екстрим-парку), у парку «Національного відродження» та на вулиці Новий Світ, 95. Поблизу Співочого поля облаштували ті тренажери, які на інших спортмайданчиках користуються попитом найбільше.

Також у Парку Нацвідродження з’явилось нове футбольне поле зі штучним покриттям та діодним освітленням. Його збудували за гроші інвестора. Пограти у футбол тут можна щодня, згодом територію обладнають камерами відеоспостеження.

– Футбольне поле буде працювати з 9 до 18 години і для любих відвідувачів. Будь ласка, запрошуємо, доступ вільний, – каже завідувач Парку Нацвідродження Галина Гладинюк.

Антивандальні вуличні тренажери цього року встановили на острівку «Чайка», у «Парку здоров’я» та на бульварі Куліша. Крім того, тернополяни активно займаються на універсальних спортивних майданчиках на вулицях 15 Квітня, Вербицького, Старий ринок, П. Орлика та на бульварі Данила Галицького.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here