Головна суспільство У парку імені Тараса Шевченка тривають реконструкції

У парку імені Тараса Шевченка тривають реконструкції

364

До 26 липня, мають завершити ремонт сходів та місця біля пам'ятного хреста. Завтра о шістнадцятій годині на набережній Тернопільського ставу з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі відбудеться освячення води.

Реконструкцію місця освячення води у парку імені Тараса Шевченка розпочали тиждень тому. Роботи уже на завершенні, переконують комунальники, тому завтра до урочистостей з нагоди 1025-ї річниці Хрещення Русі все буде готово.

Ярослав КОПЧА, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільскої міськради: "На даний час там проводяться роботи з капітального ремонту підпірної стіни та сходів.  Буквально за сьогодні там буде виконано такі основні ремонтні роботи. Буде проведено благоустрій території для святкування".

На реконструкції з міського бюджету виділили триста тисяч гривень. Підпірну стіну в парку імені Тараса Шевченка продовжать ремонтувати і після святкувань. Та це не єдині реконструкції у тернопільських парках, заплановані цього літа. Усі ремонти планують завершити до Дня міста, 28 серпня.

Ярослав КОПЧА, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільскої міськради: "Ведуться також роботи із реконструкції набережної тернопільського ставу. І до Дня міста ми плануємо завершити дані роботи. Це в парку. Так само у парку "Топільче" ведуться роботи із ремонту фонтанів і центральної алеї парку. Також ми плнуємо дані роботи завершити до Дня міста".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here