Головна Новини У новорічну ніч та Різдвяні вечори маршрутки та тролейбуси ходитимуть вночі

У новорічну ніч та Різдвяні вечори маршрутки та тролейбуси ходитимуть вночі

54

vlcsnap-2015-12-28-15h10m48s393У новорічну ніч та Різдвяні вечори тернополяни матимуть чим добратися додому чи в гості. Маршрутки та тролейбуси ходитимуть вночі та ввечері трохи рідше, проте довше. А безпосередньо у новорічну ніч громадський транспорт курсуватиме доти, доки буде пасажиропотік.

У ніч з 31 грудня на 1 січня Тернополем курсуватиме громадський транспорт. До прикладу, тролейбуси маршрутів № 5 та №11 працюватимуть до 01.00 години 1 січня. Також містом у цей час їздитиме по 1 автобусу за кожним маршрутом.

– В новорічні свята, тобто 7, 8, 9 січня 2016 року, звичайно що буде зменшено на 35% транспортних засобів для громадського користування. А зрозуміло, що у новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня однозначно, що будуть курсувати в межах 15-20 транспортних засобів. В тому числі будуть курсувати і тролейбуси 5 і 11 по одному тролейбусу, також буде і 25 маршрут, 18 маршрут і інші, – розповідає начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

Інтервал між прибуттям маршруток та тролейбусів у новорічно-різдвяні вечори буде довшим, проте комунальники обіцяють, що громадський транспорт курсуватиме доти, доки будуть пасажири.


– Я хочу сказати, що інтервал буде звичайно не 20-30 хвилин, а трошки більше. Десь в межах, по різних маршрутах, 40 хвилин-година. Але люди, якщо почекають, то звичайно, що зможуть доїхати до домівок громадським пасажирським транспортом. Хочу сказати також, що і сам громадсько-пасажирський транспорт з 31 на 1 буде працювати в більшій, значно-більшій, по всіх маршрутах, в значно більшій кількості. Для того, щоб той хто не встигає на 12 годину в гості, або в якийсь ресторан, то щоб він мав можливість, якщо хоче їхати громадсько-пасажирським транспортом, мав можливість ще до 12 години ним добратися, – каже Ігор Мединський.

Детальнішу інформацію про роботу громадського транспорту у новорічну ніч можна довідатись на сайті міської ради.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here