додому Головні У Новорічну ніч громадський транспорт Тернополя курсуватиме до 4 ранку

У Новорічну ніч громадський транспорт Тернополя курсуватиме до 4 ранку

908

У Новорічну ніч громадський транспорт Тернополя курсуватиме до 4-ї ранку за теперішніми цінами. А вже з 10 січня вартість проїзду у громадському транспорті міста зросте, таке рішення прийняли сьогодні під час засідання виконавчого комітету. Також затвердили зміни подачі гарячої води: 31 грудня і 1 січня воду подаватимуть впродовж доби. Крім того, у тернопільській міськраді нагадують: у Тернополі заборонене використання піротехнічних засобів та розпивання і продаж алкоголю на вулиці після 22-ї години.

Новий рік біля ялинки без алкоголю і піротехніки, таке рішення серед іншого затвердили під час засідання виконкому. В мерії нагадують: у Тернополі заборонено використовувати піротехнічні засоби до закінчення АТО, алкоголь на ярмарку “Зимове містечко” продаватимуть лише до 22-гої години.

– На Театральному майдані заборонений продаж піротехніки, торгівля алкоголю дозволена тільки до 22-ї години. Крім того з 31 грудня на 1 січня на Театральному майдані будуть прибрані столики харчування і не буде здійснюватися відкритий вогонь. Тому, що ми очікуємо дуже велику кількість тернополян, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

У ніч з 31 грудня на 1 січня громадський транспорт Тернополя курсуватиме до четвертої години ранку за теперішніми цінами.

– Зокрема будуть курсувати автобуси по маршрутах: 6, 8, 13,15, 16, 19, 22, 25. Також автобуси по маршруту №5 і №11. Люди матимуть можливість доїхати з центральної частини міста у всі напрямки і вернутися назад на свій мікрорайон, – каже Сергій Надал.

А вже з 10 січня – вартість проїзду в громадському транспорті міста зросте.

– Виконавчий комітет встановив такі тарифи: на електротранспорті – три гривні. Для учнів, студентів – дві гривні. В автобусних перевезеннях для учнів, студентів – 2 гривні. Для дорослого – чотири гривні в режимі маршрутного таксі, ну в автобусних перевезеннях, – говорить начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

Графік гарячої води у Новорічні та Різдвяні свята буде змінено. 31 грудня, 1, 6, 7 і 8 січня її подаватимуть цілодобово. Контролювати порядок у святкові дні будуть усі підрозділи поліції, тому при потребі звертайтесь в управління Національної поліції або в інформаційно-довідкову службу Тернопільської міськради за телефоном 15-80.