додому політика У новому парламенті новообрані народні депутати від Тернопільщини вимагатимуть радикальних змін у...

У новому парламенті новообрані народні депутати від Тернопільщини вимагатимуть радикальних змін у владі

491

У новому парламенті новообрані народні депутати від Тернопільщини вимагатимуть радикальних змін у владі, зокрема дострокових президентських і парламентських  виборів, відповідальності за фальсифікацію виборів 2012, а також звільнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Про це сьогодні на прес-конференції заявили кандидати у народні депутати Олексій Кайда та Ігор Побер.

Тернопільщина у новому парламенті буде мати 8 народних депутатів – п’ятьох мажоритарників та трьох за пропорційними списками. Всі вони від опозиції. Спільними діями можна буде досягти запланового, а саме притягнути до відповідальості тих, хто фальсифікував вибори, відставки діючого Уряду, визволення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.
 
Олексій Кайда, кандидат у народні депутати України: "Забезпечення персональнього голосування, будемо добиватись, щоб не було "чечетових", "піаністів" і так далі. Це – ухвалення закону про імпічмент Президента".
 
Ігор Побер, кандидат у народні депутати: "Я вірю, що у Верховній раді всі ми приложимо спільних зусиль, виробимо спільні дії, щоб діючий Президент не добув до свого терміну – 2015 року, і всі ми будемо добиватись дострокових президентських та парламентських виборів".
    
Також серед першочергових завдань у новому парламенті – спільне внесення пакету законопроектів, щодо боротьби з корупцією та відновлення соціально-економічних прав українців.
 
TV-4