додому Новини У ніч із 31 грудня на 1 січня громадський транспорт буде їздити...

У ніч із 31 грудня на 1 січня громадський транспорт буде їздити за спеціальною схемою

2914

У ніч із 31 грудня на 1 січня громадський транспорт буде їздити по місту за спеціальною схемою, яка відрізнятиметься від звичайної.

Аби у новорічну ніч потрапити і до ялинки, і згодом додому, тернополяни матимуть можливість скористатися громадським транспортом. У цей час буде працювати десять маршрутних автобусів та два тролейбуси.

– Тролейбуси будуть працювати з 23 години 31.12.17 року до 4 години наступного року і січня місяця. Тролейбуси будуть працювати такі номери – 5 і 11 по одній одиниці. Автобусів буде працювати 10 одиниць з 23:00 до 6 ранку, – розповідає начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський.

По місту курсуватимуть такі номери маршуток як 8, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 25 і 27.

– Всі вони будуть курсувати. Ми десь старалися охопити всі мікрорайони міста. Кому буде важко добиратися або до центру або з центру, то звичайно, шо можуть дочекатися. І звичайно, шо можуть доїхати цими автобусами до своїх місць, куда вони забажають, – каже Ігор Мединський.

Начальник управління транспорту зазначає, що всі перевізники зобов’язані у цей час мати облаштовані у своєму транспорті GPS – навігацію.Вартість проїзду залишиться незмінною. Лише ті тернополяни, які не матимуть електронного квитка – платитимуть по-іншому.

– Якщо є в наявності електроннний квиток, дуже багато вже є часу, 4-5 місяців для того, щоб можна було подати анкету, заповнити анкету, отримати цей електронний квиток. І зрозуміло, хто це зробив – він буде платити по тому тарифу, який сьогодні діє – 3 в тролейбусі, 4 в автобусі. Хто не хотів, не встиг, полінувався зрозуміло, що буде платити в тролейбусі на гривню більше і в автобусі на гривню більше, – каже Ігор Мединський.

На різдвяні свята громадський транспорт буде працювати на 60% в режимі вихідного дня.