додому Новини У неділю волочиський “Агробізнес” переміг харківський “Металіст” з рахунком 3:1

У неділю волочиський “Агробізнес” переміг харківський “Металіст” з рахунком 3:1

357

Футбольні поєдинки у Першій футбольні Лізі продовжується. У неділю волочиський “Агробізнес” переміг харківський “Металіст” з рахунком 3:1. Телеканал TV-4 транслював футбольний поєдинок. Гра відбулася на стадіоні “Юність” у Волочиську без глядачів. Про найцікавіші моменти футбольного матчу наш наступний сюжет.

Цієї неділі пройшов другий тур змагань футбольних команд Першої Ліги України. 6 серпня відбулася гра між Волочиським “Агробізнесом” та харківським “Металістом”. Телеканал TV-4 транслював футбольний поєдинок. Генеральний партнер трансляції футбольного матчу компанія “Агробізнес” та Благодійний фонд родини Собуцьких. Гра відбулася на стадіоні “Юність” у Волочиську. Перший символічний дотик до м’яча дали зробити військовому ЗСУ. Команда “Агробізнес” після тривалої перерви відновлює свої домашні виступи у Першій лізі. Вже на сьомій хвилині харківчани відкрили рахунок. Після помилки Романа Білого м’яч опинився у Даніїла Теплякова, який перекинув голкіпера Агробізнеса та відкрив рахунок у матчі – 0:1 на користь “Металісту”.

Після пропущеного м’яча гравці “Агробізнесу” більш активізувалися, але вичавити бодай щось зі своїх атак не змогли. Цього разу на виснажливість гравців впливало і палюче сонце. Після доброго пресингу на 26-й хвилині волочищани все ж змогли добитись результату своєї активної гри. Після передачі Романа Толочка у верхній кут пробив Віталій Равлик, рахунок – 1:1. Наприкінці першого тайму міг забивати Крістіан Свистун, але пробив прямо в голкіпера. З нічиєю команди пішли на перерву

На початку другого тайму небезпечно пробивав Мораренко, але у площину воріт не влучив. Було багато сумбуру, але обмаль конструктиву. На 57-й хвилині господарі вийшли вперед. Після подачі з флангу точно у кут головою пробив Даніїл Волков – 2:1.

На 78-й хвилині всі питання про переможця були зняті. Віталія Теплого збив Алехандро Гомес і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Роман Толочко. У підсумку, матч завершився перемогою господарів, команди “Агробізнесу”.