додому духовність У неділю, 30 жовтня, до Тернополя приїде святійший Патріарх Київський і всієї...

У неділю, 30 жовтня, до Тернополя приїде святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет

792

vlcsnap-2016-10-27-17h13m04s546У неділю, 30 жовтня, до Тернополя приїде святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Він освятить новозбудований храм святих мучеників Бориса і Гліба на вулиці Білогірській, а також закладе перший камінь під будівництво кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени на розі вулиць Тарнавського і Київської.

О дев’ятій годині ранку, 30 жовтня Патріарх Філарет освятить новозбудований храм святих мучеників Бориса і Гліба на вулиці Білогірській поблизу старого автовокзалу. Далі відбудеться Божественна Літургія, у якій візьмуть участь представники єпископату та духовенства з усієї України. А ще Предстоятель Української православної церкви Київського Патріархату Патріарх Філарет на розі вулиць Тарнавського і Київської закладе і освятить перший камінь під будівництво центрального храму Тернопільської єпархії. Там розпочнуть будівництво кафедрального собору у давньовізантійському стилі.

– О 13 годині буде закладати святійший Патріарх камінь на будівництво Кафедрального собору при великій кількості архиєреїв, духовенства Київського Патріархату, тому запрошуємо всіх жителів Тернополя, гостей міста ,всіх людей доброї волі розділити з нами радість цього богослужіння, помолитися разом з святійшим патріархом, взяти в нього благословення і прийняти участь у такому великому історичному дійстві, яке відбувається один раз на дуже багато років. Запрошуємо всіх, будемо раді бачити вас, кожного з вас на нашому святі, – розповів ключар кафедрального собору св. Костянтина та Єлени протоієрей Євген Заплетнюк.