додому духовність У неділю, 29 березня, вулицями Тернополя пройде Хресна дорога

У неділю, 29 березня, вулицями Тернополя пройде Хресна дорога

575

vlcsnap-2015-03-17-17h11m58s180У неділю, 29 березня, вулицями Тернополя пройде Хресна дорога, сотні тернополян молитимуться за мир та цілісність України. Очолить ходу Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк. До участі запрошують усіх городян незалежно від віросповідання.

“Додай нам живої віри, Господи” – під таким гаслом вулицями Тернополя в неділю, 29 березня відбудеться Хресна дорога. Розпочнеться все літургією в Архикатедральному соборі о 16 годині.

– Нам потрібно просити перш за все просити в Бога і каятись, кожен нехай скаже від себе: “Господи, від сьогодні я буду добрим християнином, Господи я перепрошую Тебе, я буду старатися не грішити”. Господь милосердний, Він змилосердиться, побачите, ми переможемо, з Нами правда, за нами Бог, в нас молитва на устах і за допомогою молитви ми переможемо, – розповів Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій Семенюк.

Хресна дорога проходитиме вулицями Сагайдачного, Патріарха Йосифа Сліпого, Руською, бульваром Шевченка, далі Театральний майдан, вулиці Грушевського і Листопадова. В сценарії Хресної ходи присутні постать Надії Савченко, бійців, волонтерів.

– На Театральному майдані за сприяння міської ради будуть виставлені фотографії Небесної Сотні, також будемо старатися, щоб виставили фото тих тернополян, які загинули на Сході. Тобто, тих хлопців, яких ми ховали з Митрополитом, з нашими вірними, що ми їх відспівували, також їх фото мають бути на майдані, щоб ми згадали всіх, хто загинув на Україну, – каже голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ отець Орест Павліський.

До участі в Хресні й дорозі запрошують тернополян, гостей міста, а також бійців, які перебувають на ротації, їх матерів, родичів.