додому суспільство У неділю синоптики чекають на грози і похолодання до середи

У неділю синоптики чекають на грози і похолодання до середи

385

Ті, хто завтра зібрався на дачу, в поле, прибирати чи відпочивати на природі, можуть сміливо це робити – погода буде, як сьогодні. А от вже в неділю на Тернопіллі можливі грози, а з понеділка позимніє, кажуть синоптики.

– 20 і 21 квітня, скоріш за все 20 квітня ввечері і впродовж 21 квітня ми очікуємо, що через територію області буде проходити два холодні атмосферні фронти. Тому погодні умови будуть змінюватися в окремих районах області. Прогнозуються короткочасні грозові дощі і дещо знизяться температурні показники. 20 температури повітря денні будуть ще в межах від 18 до 23 градусів тепла, а от 21 нічні температури навпаки зростуть від 4 до 9 градусів тепла, а денні будуть в межах від 10 до 15 градусів тепла, – розповіла завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

З понеділка після проходження двох холодних фронтів на швидке потепління Тернопільщині розраховувати не доводиться, кажуть синоптики, проте прогнозують: дощів не буде і від середи до кінця наступного тижня з кожним днем ставатиме все тепліше. У тому, що в квітні на Тернопільщині понад 20 градусів тепла, нічого аномального синоптики не бачать: торік 25 квітня було +28.

– Якраз для Тернопільської області ті погодні умови, які ми спостерігаєм сьогодні, вони якраз є нормальні. Звичайні середні добові показники температури повітря щодня мають якісь відхилення – то в незначний мінус, останні дві доби мають відхилення в незначний плюс, але в принципі то є типова температура, типова погода як для нашої області, – каже Оксана Софінська.