додому суспільство У неділю на Тернопільщині похолодає

У неділю на Тернопільщині похолодає

587

Погіршення погоди синоптики прогнозують вже на вихідні і передають штормове попередження. На Тернопільщині похолодає, падатиме дощ, мокрий сніг, місцями будуть грози, посилиться вітер. Таку погоду обіцяють до вісімнадцятого березня, далі потепліє, кажуть в Тернопільському гідрометеоцентрі, проте дощі не припиняться.

Ось таким було 15 березня минулого року. За кілька годин випала двотижнева норма снігу, через затори паралізований рух громадського транспорту, люди на роботу йшли пішки. 15 березня цього року – на вулиці +15, такого рівня температура на Тернопільщині в березні сягала в 1975 році.

Проте вже завтра погода кардинально зміниться, кажуть синоптики, і передають штормове попередженя. На Тернопільщині прогнозують дощ з переходом в мокрий сніг, місцями грози. Західний вітер посилиться до 17-22 м/с вранці та вдень 15 березня, місцями буде до 25-28 м/с. Нічна температура знизиться до 0 градусів, денна коливатиметься від 1 до 8 тепла.

Вночі та вранці 16-17 березня на дорогах буде ожеледиця. Обережними просять бути водіїв. З 18 березня в області потепліє, проте дощі не припиняться.