![f128d6e7-8278-417e-b3cb-1addcec99e18](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/f128d6e7-8278-417e-b3cb-1addcec99e18-640x426.jpg)
Неподалік Чорткова місцевий житель знайшов періоду пізньої бронзи.
7 бронзових браслетів періоду пізньої бронзи (центральноєвропейське виробництво) та військову мідну сокиру в 15-ти кілометровій зоні знайшов пан Геннадій. Чоловік переїхав з Маріуполя у 2015 році. З допомогою чортків’янки Наталі Горячої скомунікував з місцевими археологами, відтак – з Національним музеєм історії України.
Археологи зазначили, що попередньо знаходити схожі артефакти, але не в такій кількості. У середині серпня знахідка буде експонуватися в музеї у Києві.