додому Новини У найближчі три дні на Тернопільщині буде тепло

У найближчі три дні на Тернопільщині буде тепло

555

teplo_kotykyНайближчі три дні на Тернопільщині буде тепло. Температура повітря 30 та 31 березня вдень триматиметься від 10 до 18 градусів вище нуля, а 1 квітня сягатиме від 16 і до 21 градуса тепла. Такі показники є вищими за кліматичну норму, кажуть синоптики. Проте протримаються недовго.

Погода 30 та 31 березня буде обумовлена впливом атмосферних фронтів. В ці дні очікується невеликий короткочасний дощ, проте температура повітря буде плюсовою і потроху зростатиме.

Так 30 березня вдень очікується від 10 до 15 градусів тепла,  31 –  від 13 до 18 вище нуля.

А вже першого квітня у другій половині дня з південного-заходу прийде циклон, тому синоптики обіцяють короткочасні дощі, а деякі  мешканці області цього дня зможуть побачити першу весняну грозу.

Попри те температура повітря буде високою, від 16 до 21 градуса тепла. Такі температурні показники у кілька разів перевищують кліматичну норму, проте в наступні два дні, після проходження холодного атмосферного фронту очікується зниження температури повітря. 2 квітня вдень буде від 7 до 12 градусів тепла, а третього від 11 до 16 тепла.

У Гідромедцентрі кажуть, температура останніх двох днів наблизиться до норми.