додому благоустрій У місті ремонтують великі вибоїни, тому частково перекривають рух

У місті ремонтують великі вибоїни, тому частково перекривають рух

539

Пошкодження на дорогах Тернополя, які виникли внаслідок перепаду температур, ліквідовують тернопільські комунальники. Наразі дороги ремонтують у трьох напрямках: на Об’їзній, у напрямку вулиць Злуки – Купчинського – Збаразьке кільце та на вулиці Микулинецькій. Рух на цих ділянках доводиться частково перекривати, відтак комунальники просять вибачення у водіїв за тимчасові незручності.

Сніг зійшов і тернопільські комунальники взялись обстежувати тернопільські дороги. На кількох напрямках через перепад температур утворились глибокі вибоїни. Їх ремонтуватимуть у найближчі кілька днів. Сьогодні комунальники працюють на Об’їзній дорозі міста, у напрямку вулиць Злуки – Купчинського – Збаразьке кільце та на вулиці Микулинецькій.

– Станом на сьогодні виявлено дуже багато глибоких вибоїн, які виникли внаслідок перепаду температур. Управлінням ЖКГ прийнято рішення негайно привести ліквідацію цих вибоїн для безперебійного проїзду громадського транспорту, – каже начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Як розповідає Олег Вітик, наразі заготовлено 25 тонн холодного асфальту, який можна використовувати у холодну пору року – до температури -5 градусів.