додому Новини У ляльковому театрі пройшла вистава про Миколая та чортиків

У ляльковому театрі пройшла вистава про Миколая та чортиків

1502

З нагоди Дня святого Миколая дітей з багатодітних сімей і тих, що мають проблеми із здоров’ям запросили на виставу у Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки. Після перегляду гості свята отримали смачні подарунки. Загалом цьогоріч пакунок від Миколая отримає близько 4,5 тисячі дітей, кажуть у Тернопільській міській раді.

Традиційно з нагоди дня святого Миколая у Тернопільському театрі актора і ляльки проходять заходи для дітей з особливими потребами, сиріт, дітей учасників бойових дій та тих які потребують допомоги, віком від трьох до десяти років. Під час дійства глядачам не лише показують виставу, а й роздають подарунки.

– У нас святкове дійство має дві частини. В першій частині йде така гарна розповідь про святого Миколая, ангеликів і чортиків. А друга вистава, в подарунок дітям – “Веселий маскарад”. Діти її дуже люблять і вона у новорічному такому форматі, – розповідає директор Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Горбоніс.

– Цього року заплановано провести 4 вистави в Палаці культури Березіль. Дві вистави в ляльковому театрі. Загалом очікуємо, що близько 4,5 тисяч діток будуть мати можливість у цих виставах взяти участь. Не тільки подивитися виставу а й отримати гарні солодкі подарунки на свято Миколая, – додає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Загалом на виставу до Дня святого Миколая у Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки прийшло п’ятсот діток.