Головна АТО У Львові відкрили пам’ятний знак загиблому бійцеві батальйону «Айдар» Віктору Гурняку

У Львові відкрили пам’ятний знак загиблому бійцеві батальйону «Айдар» Віктору Гурняку

644

vlcsnap-2015-10-26-17h06m50s243У Львові відкрили та освятили пам’ятний знак загиблому бійцеві батальйону «Айдар»,  пластунові та фотокореспонденту Віктору Гурняку. На могилі героя  встановили бронзову фотокамеру, на якій символічно вирізьбили кадр з останнього знімка, зробленого Віктором.

Віктор Гурняк загинув 19 жовтня минулого року під час мінометного обстрілу на Луганщині, вивозячи поранених у безпечне місце. Від початку АТО він допомагав бійцям як волонтер, пізніше й сам проміняв фотокамеру на автомат і пішов обороняти Батьківщину. На Личаківському кладовищі до роковин його загибелі встановили пам’ятний знак у вигляді бронзового фотоапарату, зібрались родина, друзі, бойові побратими, колеги-фотокореспонденти та місцеві пластуни. Усі вони пам’ятають Віктора як добру і світлу людину.

– В першу чергу це людина, яка вміла жертвувати собою. Він завжди дотримувався точки пластового закону «допомагати іншим». Тобто, завжди він спершу комусь допоможе, а потім думав про власні інтереси, – пригадує друг Віктора Гурняка, пластун Назар Зелінка. – Нема розуміння того, насправді, що Віктора нема серед нас вже рік. Але поки ми будемо їх памятати, допоки будемо згадувати і в Пласті, і дітям будемо розказувати героїчні подвиги його, тобто на його героїзмі виховувати. Фактично нам зараз треба на тих новітніх героях виховувати майбутнє покоління. От тоді я вірю, що й держава зміниться. Коли ми будемо памятати, коли ми будемо вивчати життя їхнє. Насправді ти розумієш, вже після того, як втратив людину, ти розумієш наскільки ці люди всі були світлі, великі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here