![vlcsnap-2022-08-31-17h22m05s092](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/vlcsnap-2022-08-31-17h22m05s092-640x360.png)
У Луцьку стартував новий флорбольний сезон. Тернопільські “Вікторіанці” знову вибороли перемогу. У турнірі Lutsk Open Cup 2022 у категорії U-145 спортсмени стали першими. 5 матчів – 5 перемог. Так тримати, хлопці!
У Луцьку стартував новий флорбольний сезон. Тернопільські “Вікторіанці” знову вибороли перемогу. У турнірі Lutsk Open Cup 2022 у категорії U-145 спортсмени стали першими. 5 матчів – 5 перемог. Так тримати, хлопці!