додому надзвичайне У лікарні Тернополя помер один із хлопців, що постраждали від вибуху у...

У лікарні Тернополя помер один із хлопців, що постраждали від вибуху у Чорткові

377

Нещасний випадок стався 7 серпня. Під час розрізання металевого ящика вибухнули старі сигнальні ракетниці та патрони. Два підлітки, чотирнадцяти та шістнадцяти років, отримали важкі опіки. Сьогодні вранці старший юнак помер.

Після доби у реанімації Чортківської лікарні юнаків перевезли до Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги. У молодшого хлопця обпечено 40% поверхні тіла. Більше постраждав старший хлопець – 75% відсотків, з них сорок п'ять відсотків – глибокі опіки. Хлопцям провели кілька операцій з ксенотрансплантації, а також проводилася інфузійна терапія. Найскладніший період в опіковій хворобі – це сьомий та десятий день. Тоді у старшого юнака почалися ускладнення.

Ярослав Чайківський, головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги Тернополя: "У пацієнта на десятий день появилися ускладнення. Він був переведений в реанімаційний відділ. До пацієнта неодноразово скликався консиліум. Були залучені кращі фахівці нашої області. І не дивлячись на те, що було розписано погодинно практично лікування, на жаль сьогодні пацієнт зранку помер"

Хлопець помер від поліорганної недостатності. Стан іншого юнака зараз стабільний, середньої важкості. Батьки потерпілих хлопців розповідають, що металеву коробку з боєприпасами розрізали не підлітки, а старший чоловік, який втік з місця події і залишив дітей у вогні. Зараз  події перевіряють у прокуратурі Тернопільської області. А лікарі тим часом застерігають усіх бути обачними з вибухонебезпечними предметами та легкозаймистими рідинами.

Ярослав Чайківський, головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги Тернополя: "Застерігаємо неодноразово і дітей, і дорослих, що не можна поводитися так з вибухонебезпечними речовинами, предметами. І тим не менше на сьогоднішній день у нас почастішали травми. І серед них якраз опікова травма, коли люди так легковажно відносяться до легкозаймаючих рідин, до вибухонебезпечних предметів і тому подібне".