![_freepik_com_80_1300x820](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/freepik_com_80_1300x820-640x404.jpeg)
У лікарні помер воїн зі Збаразької громади. Про час та місце зустрічі траурного кортежу повідомлять пізніше.
Ще одного захисника втратила Збаразька громада. У лікарні Дніпра помер воїн Володимир Пайонк. Про його смерть повідомив міський голова Збаража Роман Полікровський.
— До Збаразької громади знову надійшло трагічне повідомлення. У медзакладі міста Дніпро 10 жовтня помер воїн, мешканець села Вищі Луб’янки сержант Володимир Пайонк, — йдеться у повідомленні.