додому здоров'я У лікарні Чорткова пораненому воїну ЗСУ зробили складну операцію на черепі

У лікарні Чорткова пораненому воїну ЗСУ зробили складну операцію на черепі

489
37-річний воїн 41 окремої механізованої бригади Олег, родом із міста Березівка Одеської області. 28 грудня 2023 року під час бойового завдання він отримав важке осколкове поранення у голову.

Першу допомогу воїну надавали у лікарні в Дніпрі, згодом перевезли до Тернополя, а потім – до Чорткова. Саме тут Олег проходив реабілітацію протягом тривалого часу та очікував на оперативне втручання, а його стан з кожним днем покращувався.

«Адміністрація Чортківської центральної міської лікарні контактувала із ТОВ 3D Metal Tech – київською 3D лабораторією, яка друкує вироби із титану, надавши пакет документів воїна Олега, що підтверджує наявність отриманої на війні травми. Знайшлись закордонні партнери фірми «3D Metal Tech», які погодились оплатити титанову пластину для нашого воїна, тож таким чином вона потрапила до Чорткова», – кажуть у Чортківській міськраді.

Відтак, на базі Чортківської центральної міської лікарні нейрохірурги Тернопільської обласної клінічної лікарні – Ігор Загрійчук та Степан Стефанчук – виконали важке оперативне втручання. Воно пройшло успішно, тож далі Олега очікує черговий етап реабілітації.